Zapraszamy 23 maja na koncert gongów w wykonaniu Radosława Świta podczas wydarzenia MedykON WŁĄCZ ZDROWIE!

Na koncert, który rozpocznie się w porze wieczornej po godzinie 19:00, zapraszamy dorosłych.

Wysoka częstotliwość dźwięków gongów pozwala na fizyczne odprężenie, redukcję stresu, uwolnienie napięć z całego ciała, obniżenie poziom kortyzolu oraz złagodzenie dolegliwości układu nerwowego.

Proponujemy wygodny strój i sportowe obuwie, przyda się również mata.

Wydarzenie MedykON WŁĄCZ ZDROWIE! WIEDZA. PROFILAKTYKA. PRZYSZŁOŚĆ jest objęte Patronatem Honorowym przez: ADAMA STRUZIKA - Marszałka Województwa Mazowieckiego www.mazowia.pl

JAROSŁAWA MARGIELSKIEGO - Prezydenta Miasta Otwocka  www.otwock.pl

TOMASZA LASKUSA - Starostę Powiatu Otwockiego  www.powiat-otwocki.pl