23 maja w naszej szkole będzie miało miejsce wydarzenie o nazwie MedykON. WŁĄCZ ZDROWIE! WIEDZA. PROFILAKTYKA. PRZYSZŁOŚĆ. WSTĘP WOLNY godz. 16:00 do ok. 21.00

W programie: 16.00 POWITANIE GOŚCI 16.15 - 16.30 WYKŁAD O HIGIENIE W ŻYCIU CODZIENNYM, INFORMACJE O PROGRAMI DLA SENIORÓW przygotowane przez otwocki Sanepid. Na STOISKU będzie możliwość doświadczenia, jak używki zaburzają percepcję i postrzeganie rzeczywistości dzięki NARKOgoglom i ALKOgoglom. OD 16.00 BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU przez firmę Audiofon w budynku szkoły 16.30 - 17.10 ĆWICZENIA - trening kształtujący sylwetkę z instruktorem fitness Panią Karoliną Wolską-Rzewuską, z klubu OKS “Start” Otwock 17.10 - 17.30 PRZERWA 17.30 - 18.00 Warsztaty z HAIKU z Panią Joanną Kożan-Łazor otwocką poetką 18.00 - 19.30 Lasoterapia i kąpiele leśne, czyli wykłady i spacer po lesie przygotowane przez Nadleśnictwo Celestynów

  1. 30 - 19.40 LOTERIA LOSOWA Z NAGRODAMI 19.40 - 20.20 GONGI koncert w wykonaniu Pana Radosława Świta w budynku szkoły na zakończenie wydarzenia
  • A ponad to: STOISKO MEDYKA - informujące o ofercie edukacyjnej szkoły, pracowniach i możliwościach jakie daje absolwentom
  • OGNISKO i GRILL ze swoją kiełbaską, słodki poczęstunek
  • Zabawy i konkursy dla DZIECI, czyli malowanie na stretchu i kredą ze Słuchaczkami z kierunku Opiekunka dziecięca

DO ZOBACZENIA!

Wydarzenie MedykON WŁĄCZ ZDROWIE! WIEDZA. PROFILAKTYKA. PRZYSZŁOŚĆ jest objęte Patronatem Honorowym przez: ADAMA STRUZIKA - Marszałka Województwa Mazowieckiego www.mazowia.pl

JAROSŁAWA MARGIELSKIEGO - Prezydenta Miasta Otwocka  www.otwock.pl

TOMASZA LASKUSA - Starostę Powiatu Otwockiego  www.powiat-otwocki.pl