Wydarzenie MedykON zakończyło się wieczorową porą w sobotę, ale rodzinna i sielankowa atmosfera jeszcze nas nie opuszcza!

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom za aktywną obecność i wspólnie spędzony czas. Cieszymy się, że Medyk stał się miejscem odświeżenia dawnych przyjaźni i nawiązania nowych. Mamy nadzieję, że udało nam się zwrócić uwagę Państwa na te obszary życia, które dotąd były wyciszane pędem życia i natłokiem obowiązków. 

Szczególne podziękowania składamy naszym Specjalnym Gościom i Prelegentom, którzy podzielili się z nami wiedzą, pasją i zainspirowali nas do uważniejszego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość: firmie Audiofon specjalizującej się w diagnostyce i protetyce słuchu, Nadleśnictwu Celestynów, klubowi sportowemu OKS “START” Otwock, sanepidowi otwockiemu PSSE oraz artystom Pani Joannie Kożan-Łazor i Panu Radosławowi Świt.

Państwa obecność była nie do zastąpienia i niezwykle cenna w tym projekcie, którego celem było promowanie zdrowego i świadomego stylu życia!